درباره ما

ما ابزارهای لازم برای یک سایت خوب را در اختیار شما قرار می دهیم

بعد از چندین ساله تجربه و نمونه کار در فضای وب در زمینه های ساخت و سفارش سازی انواع سایت ها و فروشگاه های اینترنتی ، تنظیم امنیت و ضد هک سایت های وردپرسی ، تنظیم سئوی داخلی و خارجی سایت های وردپرسی و رساندن آنها در کلمات مهم در رتبه های نخست گوگل ، افزایش سرعت سایت های وردپرسی و کسب امتیازات بالا در سایتهای معیار مانند جی تی متریکس ، طراحی قالب های وردپرسی ، بر آن شدیم همه این تجارب چندین ساله را در یک سایت و در یک مکان ارائه کنیم ، تجربه ، سرعت و دقت ، کیفیت و قیمت خدمات سایت مدل سایت مولفه هایی می باشند که آنرا از سایر سایت ها متمایز کرده اند .

محمد صادق معتکف کاظمی ، مدیریت وبسایت مدل سایت

سایت های آماده

سرعت ، ارزانی و کیقیت را در سایت ها و مدل های آماده ما تجربه کنید 

اورجینال

همه موارد ارائه شده در مدل سایت دارای لایسنس های معتبر و قانونی می باشند و کلیه افزونه ها و قالب دارای لایسنس اورجینال و قانونی با قابلیت آپدیت از پنل سایت می باشند.

خدمات سفارشی

کلیه مدل های آماده در مدل سایت قابلیت سفارش سازی بیشتر و دلخواه و افزودن امکانات بیشتر را نیز دارا می باشند برای اینگونه موارد با ما در تماس باشید.

رسپانسیو

کلیه مدل ها و سایت های آماده کاملا رسپانسیو بوده و در کلیه دستگاه ها از جمله گوشی ها به خوبی نمایش داده میشوند . 

اعضای تیم

مشتریان

محصولات

خدمات

شروع کنید

سایت یا فروشگاه خود را به راحتی و به سرعت از بین صدها طرح آماده انتخاب کنید !

کافیه فقط انتخاب کنید ، مدل سایت هر آنچه که برای یک سایت یا فروشگاه اینترنتی لازم است را برای شما مهیا کرده و سرعت و دقت ، قیمت ارزان و زیبایی و کیفیت را با هم ادغام کرده و پیشنهادات شگفت انگیز برای شما خواهد داشت !

امروز به ما بپیوندید !

امروز به ما بپیوندید و خدمات حرفه ای و ارزان ما را تجربه کنید و یک شروع رویایی در وب و اینترنت را تجربه کنید ، همه موارد لازم در یک سایت و در یک پنل از ایجاد سایت تا امنیت آن و سئوی آن و رسیدن به رتبه های نخست گوگل و کسب آمار بازدید بیشتر و در نتیجه درآمد بیشتر ، فروش بیشتر ! همه در یک مکان